Piotr Stefaniak

Trener biznesu/Dogoterapeuta

Od 15 lat pracuję jako trener biznesu. Moi klienci to na ogół właściciele i pracownicy firm, dla których ważne jest nie tylko podążanie, ale często wyprzedzanie tego, co proponuje rynek.

W prowadzonych przeze mnie szkoleniach uczestniczyło około 7200 osób, na sali szkoleniowej spędziłem już ponad 9000 godzin. Doświadczenie zdobywałem pracując z najlepszymi polskimi i zagranicznymi firmami szkoleniowymi. Rozwijam także własne pomysły. Jednym z nich jest Pierwszy Wilk, który łączy dwie moje największe pasje – inspirowanie ludzi do rozwoju i miłość do psów.

Doświadczenie:
Hobby:
Cechy szczególne:
Szybki kontakt:
15 lat
Muzyka, wyprawy zimowe, szkolenie psów
Zdecydowanie, opanowanie
pstefaniak@pierwszywilk.pl

Waya

Samoyed, pies Piotra.
Waya ma 8 lat i jest przyjaznym i żywiołowym samoyedem. Samoyedy to najstarsza rasa psów na ziemi – to udomowione około 12 tys. lat temu wilki arktyczne. Waya po swoich przodkach odziedziczył niezależność, wytrwałość, ciepłe futro i umiejętność cieszenia się chwilą.
Wspólnie prowadzimy zajęcia z profilaktyki pogryzień i dogoterapię. Waya jest także świetnym towarzyszem poza salą szkoleniową – razem ciągniemy sanie podczas zimowych wypraw, przemierzamy górskie szlaki, a na co dzień z drugim czworonogiem, amstaffem Amigo, szukamy nowych ścieżek w najbliższej okolicy.

Wiek:
Cechy szczególne:
8 lat
Żywiołowy, przyjacielski, niezależny

Sylwia Leśniewska

Instruktor szkolenia psów
Moja przygoda z psami zaczęła się kiedy miałam osiem lat. Wtedy po raz pierwszy spotkałam wyszkolonego psa. Był to pies obronny – owczarek niemiecki, który stanął w obronie bitego dziecka. Od tamtej pory posiadanie takiego psa było moim marzeniem. Moim pierwszym psem był Smyk, mały, czekoladowy kundelek, potem były koty, chomiki, szczury aż wreszcie przyszedł czas na Saszę, sukę owczarka niemieckiego długowłosego, którą nazywam moją teczką. Niektórzy idąc do pracy niosą teczki, ja idąc do pracy trzymam na smyczy Saszę. Od 8 lat pracuję jako instruktor szkolenia psów. Moja praca niezmiennie mnie fascynuje, a pomaganie ludziom w układaniu ich wzajemnych relacji z psem daje mi ogromną satysfakcję.
Doświadczenie:
Hobby:
Cechy szczególne:
Szybki kontakt:
8 lat
Uczenie, florystyka, śpiewanie
Cierpliwość, zdecydowanie, uśmiech
slesniewska@pierwszywilk.pl

Sasza

Owczarek niemiecki długowłosy, pies Sylwii.
9-letnia suczka o silnym, dominującym charakterze. Przyjazna, ciekawska, wesoła, chętna do pracy, powściągliwa w stosunku do ludzi. Wychowywana i szkolona od szczeniaka, zaliczyła na oceny doskonałe egzaminy na wszystkich trzech stopniach posłuszeństwa. Jest wyszkolona na psa tropiącego (PTT-1, ocena b.dobra), zaliczyła również egzamin BH, który ocenia stopień socjalizacji i posłuszeństwa, uzyskując 58 na 60 możliwych punktów. Sasza pomaga mi w pracy pełniąc rolę wychowawcy i terapeuty, ucząc odpowiedniego zachowania psy z problemami.
Wiek:
Cechy szczególne:
9 lat
Silna, ciekawska, pracowita
OPINIE

Bardzo wiele elementów bardzo przydatnych do wykorzystania od JUŻ. Metody pracy z psami jako wartościowa inspiracja do pracy z ludźmi.

Bardzo fajny, inspirujący pomysł - udział psów w szkoleniu. 100% przełożenia na realia naszej firmy.

Bardzo dynamiczny, ciekawy, interesujący sposób prowadzenia szkolenia. Psy jako odbiorcy informacji to świetny pomysł.

Prowadzący nic nie narzucał. Nie oceniał. Uczestnicy czuli się bardzo swobodnie. Pierwszy raz uczestniczyłam w szkoleniu z psami - bardzo ciekawe doświadczenie.

Praktyczna wiedza dostosowana do odbiorców i sytuacji w firmie. Na początku dość kontrowersyjne porównanie ludzi do psów, lecz miało to swój głębszy sens i było przydatne. Analogie łatwo trafiały i zostawały w pamięci.

Praktyczna wiedza dostosowana do odbiorców i sytuacji w firmie. Na początku dość kontrowersyjne porównanie ludzi do psów, lecz miało to swój głębszy sens i było przydatne. Analogie łatwo trafiały i zostawały w pamięci.

Bardzo nowatorskie podejście, porównanie pracy z ludźmi w zespole z pracą z psami. Nigdy bym się tego nie spodziewał, że jest tak wiele analogii….

Szybki kontakt
Piotr Stefaniak
CEO & COACH
+48 668 582 749
pstefaniak@pierwszywilk.pl
Adres biura:
ul. Przykładowa
22-222, Warszawa