Cykl szkoleń dla managerów

Szkolenia mogą być niezależnymi warsztatami rozwojowymi. Dla uzyskania najlepszego efektu rekomendujemy jednak, aby potraktować je jako zestaw komplementarnych warsztatów realizowanych zgodnie z opisaną poniżej kolejnością.

 

Ćwiczenia z psami nie są obowiązkowe – lider jest ochotnikiem, musi poczuć zew. Nie zmuszamy, za to zachęcamy i dajemy możliwość sprawdzenia siebie w nowych sytuacjach. Wszystkie psy biorące udział w warsztatach to psy stabilne, wyszkolone, będące członkami rodzin trenerów, z aktualnymi szczepieniami, zdrowe. Dzięki naszemu doświadczeniu w pracy ze zwierzętami, m.in. w zakresie ich szkolenia, dogoterapii czy profilaktyki pogryzień, zajęcia są bezpieczne – nie dopuszczamy do sytuacji, które mogłyby powodować zagrożenie nieprzewidywalnym zachowaniem zwierząt oraz ustalamy jasne zasady bezpiecznego postępowania wobec psów – jest to również wartość dodana ze szkolenia – Uczestnicy otrzymują dodatkową wiedzę z zakresu profilaktyki pogryzień, co doskonale sprawdza się w codziennym życiu.

 

Przywództwo – mądrość wilczego stada

Im bardziej złożone społeczeństwo, tym bardziej skomplikowane reguły działania. Rozwijając się technologicznie zgubiliśmy nasza naturalną zdolność do przewodzenia. Zniknęło “za mną”, pojawiło się przesłane e-mailem “naprzód”. Na miejsce przywódców wkroczyli zarządcy.
Szkolenie “Przywództwo – mądrość wilczego stada” przypomina zapomniane zasady przewodzenia, oparte o nasze naturalne instynkty stadne.

 

 

Charyzmatyczny lider – Punkt mocy w komunikacji

Nie da się prowadzić ludzi będąc niezrozumiałym w przekazie. Choć na początku charyzmę można próbować zastąpić siłą głosu, to po chwili ludzie, którzy odruchowo za nami ruszyli orientują się, że bezpieczniej będzie jednak się zatrzymać. Sama charyzma jest czymś ciężko definiowalnym, za to stosunkowo łatwym do pokazania i ćwiczenia we współpracy z psami. Nasi czworonożni towarzysze “mają nosa” do liderów i bezbłędnie pokazują kierunek, w którym powinniśmy podążać aby wzmacniać swoje umiejętności lidera.

 

Motywowanie – Zew wilczego stada

Każdy silnik potrzebuje paliwa. Paliwem dla zespołu jest motywacja i tak jak paliwo, motywacja ma swoje źródła, ma swoją moc i trzeba ją uzupełniać.
Zatankuj swój silnik wysokooktanowym paliwem opartym o bezpośrednie i subtelne motywatory pozafinansowe. Bo pieniądze to naprawdę nie wszystko.

 

Szkolenia na zamówienie

Masz inne pomysły i potrzeby szkoleniowe? Zapytaj, a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji, zarządzania czasem, zarządzania stresem, zarządzania sobą i zespołem w zmianie oraz innych tematach będących codziennością biznesu. Nasz zespół jest w stanie kompleksowo odpowiadać na potrzeby rozwojowe. Zachęcamy więc do kontaktu.

OPINIE

Bardzo wiele elementów bardzo przydatnych do wykorzystania od JUŻ. Metody pracy z psami jako wartościowa inspiracja do pracy z ludźmi.

Bardzo fajny, inspirujący pomysł - udział psów w szkoleniu. 100% przełożenia na realia naszej firmy.

Bardzo dynamiczny, ciekawy, interesujący sposób prowadzenia szkolenia. Psy jako odbiorcy informacji to świetny pomysł.

Prowadzący nic nie narzucał. Nie oceniał. Uczestnicy czuli się bardzo swobodnie. Pierwszy raz uczestniczyłam w szkoleniu z psami - bardzo ciekawe doświadczenie.

Praktyczna wiedza dostosowana do odbiorców i sytuacji w firmie. Na początku dość kontrowersyjne porównanie ludzi do psów, lecz miało to swój głębszy sens i było przydatne. Analogie łatwo trafiały i zostawały w pamięci.

Praktyczna wiedza dostosowana do odbiorców i sytuacji w firmie. Na początku dość kontrowersyjne porównanie ludzi do psów, lecz miało to swój głębszy sens i było przydatne. Analogie łatwo trafiały i zostawały w pamięci.

Bardzo nowatorskie podejście, porównanie pracy z ludźmi w zespole z pracą z psami. Nigdy bym się tego nie spodziewał, że jest tak wiele analogii….

Szybki kontakt
Piotr Stefaniak
CEO & COACH
+48 668 582 749
pstefaniak@pierwszywilk.pl
Adres biura:
ul. Przykładowa
22-222, Warszawa